Zeki Sarıhan plaketini aldı
![Zeki Sarıhan plaketini aldı Zeki Sarıhan plaketini aldı](/br/IMG_9483.jpg)
Gazetenin düzenlediği geceye katılamadığı için gecikmeli olarak plaketini gazete sahibi ve başyazarı Ferudun Cumhur Altuntaş’tan alan Zeki Sarıhan, “Gerek meslek hayatımda ve gerekse yazar kimliğimle bir çok ödül ve plaket aldım ama, Güneş gazetesinden plaketle ödüllendirilmem beni çok mutlu oldum.” dedi.
Güneş gazetesinde uzun yıllardır köşe yazarlığı için çok mutlu olduğunu söyleyen Ferudun Cumhur Altuntaş, “Zeki ağabeyimiz uzun yıllar gazetemizde köşe yazarlığı yapıyor. Ben de onun fikir ve görüşlerinden istifade ediyorum. 22 Şubat’taki gecemize katılamadığı için plaketini takdim edememiştik. Kısmet bugüneymiş. Kendisine gazetemize katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.