Yangın İnşaat &Yapı Malzemeleri hizmete girdi
Sakarya Mahallesi Yeni Kumru Caddesinde hizmete giren Yangın İnşaat & Yapı Malzemelerinde müşterilerine inşaat sektöründeki tüm çeşitler temine edilebilecek.
Açılışa katılan ve çiçek gönderen tüm davetlilere teşekkür eden İnşaat Mühendisi Ahmet Sabri Yangın, “İş yerimizin açılışına katılarak bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum.” Dedi. Yangın İnşaat & Yapı Malzemeleri sahip ve çalışanlarını kutluyor, hayırlı bol kazançlar temenni ediyoruz.